Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/93455/virtual/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/helper-masonry.php on line 322

Svatební floristika

Kytice pro nevěstu patří mezi nejdůležitější prvky svatebního obřadu. Proto je nesmírně důležitá správnost její volby. Může nevěstu rozzářit a dát jí úplně jiný rozměr, stejně tak při nevhodné volbě splyne s okolím nebo vyvolá chmurný dojem. Dnešní nevěsta většinou přesně ví co chce, ale někdy jsou dívky bezradné a potřebují někam nasměrovat, něco doporučit. Chtějí vidět svatební katalog a to je někdy trošičku jablko sváru…. Ono je to totiž tak: Když dáte třiceti různým floristům stejný materiál, bude z něho třicet naprosto odlišných kytic, a to nejen svatebních! Proto já osobně nemám příliš ráda takové to vybrání si kytice podle obrázku.

Pro nevěstu

Vytvoříme vám kytici, která nejlépe doplní vaší osobnost. Originál pouze a jenom pro Vás.

Kulaté kytice

Kulatá svatební kytice je nejčastěji voleným tvarem. Používáme na ni tři možné techniky: klasickou kulatou vazbu, vypíchání do svatebního držáku, vatičkovanou techniku. Všechny tři techniky mají něco do sebe a všechny mají své mínusy. Chcete se o tom dovědět více? Napište nám, potkejte se s námi, povíme Vám víc!

Převislé kytice

Tento tvar kytice už není moc v módě a je to škoda. Převislá kytice je nákladnější díky většímu objemu květů, ale výborně kryje třeba těhotenské bříško. Vzdušnější a delší kytice dokáží z nevěsty udělat třeba vílu Rusalku nebo nahradit vlečku. Pro maximální efekt a lehkost kytice je dobré pracovat s vatičkovanou technikou, ale kratší převislé kytice lze vytvořit i vázanou nebo vypichovanou technikou. Chcete se o tom dovědět více? Napište nám, potkejte se s námi, povíme Vám víc!

Netradiční kytice

Pro extravagantní nevěsty je to nejlepší volba. Kytice může mít jakýkoli tvar i symboliku. Vůbec nemusí vypadat jako kytice. Nevěsta může míst místo klasického pugetu košíček, výrazný květinový šperk, boa nebo jinou ozdobu. V naší galerii najdete i květinovou injekční stříkačku v nadživotní velikosti pro nevěstu zdravotní sestru. Fantazii se meze nekladou. Tyto kytice jsou pro nás opravdovou výzvou a nesmírně nás těší je vymýšlet i realizovat.